Kuidas kontrollida, mitu paketipõhist allkirja on veel alles?

Olenevalt paketist, mida kasutate, on teil kas 5 (tasuta pakett), 20 (Professionaalide pakett) või 30 (Äripakett) paketipõhist allkirja. 

Allkirjade loendur nullitakse iga 30 päeva järel alustades päevast mil te paketiga liitunud olete. Näiteks kui liitusite paketiga 14.märtsil, nullitakse kuuloendur 14.aprillil. 

Kui kasutate Professionaalide paketti või Äripaketti, saate dokumente allkirjastada ka pärast seda, kui olete ära kasutanud kõik paketipõhised allkirjad. Iga lisanduva allkirja eest peate lihtsalt tasuma 0,40€ + KM Professionaalide paketi kasutajana ning 0,30€+KM Äripaketi kasutajana. 

Mitu paketipõhist allkirja on veel alles? 

1. Logige portaali sisse, klikkige Seaded nupule - hammasrattakujulisel ikoonil, mis asub ekraanil üleval paremal - või klikkige oma nimel ning avanenud rippmenüüs klikkige valikul Seaded. 

või

2. Avage Arveldamine sakk.

Siin näete kui palju kasutamata paketipõhiseid allkirju teil alles on ja millal kuuloendur lähtestatakse. 


Kes maksab allkirja eest, kui allkirjastamas on mitu osapoolt? 

Kui dokumendi omanik on tasulise paketi kasutaja (ettevõtte konto kasutaja, administraator või omanik), maksab dokumendi omanik kõigi dokumendile lisatud allkirjade eest. 

Kui dokumendi omanik on tasuta konto kasutaja, maksab iga osapool oma allkirja eest ise. Tasuta konto kasutajate jaoks tähendab see kasutamist ühte viiest tasuta allkirjast, tasuliste pakettide kasutajatele, et allkiri läheb maha allesjäänud paketipõhistest allkirjadest, kui neid on või rakendub allkirjale lisaallkirja tasu. 

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust