Paketi ostmine

Kasutamaks rohkem allkirju, kui seda võimaldab tasuta pakett, liituge tasulise paketiga. Üksikisikutele pakume Professionaalide paketti, väiksematele meeskondadele Äripaketti ning kui vajate rohkem kui 20 kasutajaga paketti, siis võtke meiega ühendust, et saaksime teile teha Ettevõtte paketi pakkumise. 

Märkus: Kontrollige ja vajadusel uuendage isiklik info profiilil ning arveldamise detailid enne tasulise paketiga liitumist. Arvete automaatsel genereerimisel kasutatakse andmeid, mis on salvestatud antud vormidel.

Paketi uuendamine tasuliseks

1. Logige portaali sisse ja klikkige lehe ülaosas nupul "Uuenda paketti".

Või klikkige "Seaded nupul" - hammasrattakujulisel ikoonil üleval paremal ja avage "Arveldamine" sakk ning klikkige "Uuenda paketti" nupul.

2. Valige kuvatavatest pakettidest endale sobivaim. 

3. Valige kas soovite tasuda igakuiselt või korra aastas. Kui valite korra aastas tasumise, pakume soodsamat hinda. 

4. Kui valite Äripaketi, saate valida ka, mitut lisakasutajat vajate liigutades vastavalt liugurit vasakule ja paremale. Üks kasutajakonto (administraatori konto ehk teie enda konto) sisaldub juba paketis. Lisakasutajate maksumus sõltub sellest, kas valite tasumise igakuiselt või korra aastas. 

5. Jaotises "Kinnita ja arvet tasuma" saate üle vaadata oma tellimuse ning klikkides nupule "Arvet tasuma" suunatakse teid makset teostama. 

6. Saate valida, kas arve koostatakse era- või juriidilisele isikule ning täita vastavad väljad. 

7. Kui soovite arvet tasuda igakuiselt, sisestage palun oma krediitkaardi andmed. 

8. Kontrollige sisestatud info üle ning klikkige nupul "Osta". 

9. Makse teostatakse koheselt ning teile saadetakse e-posti aadressile sellekohane arve.  Märkus: sisestatud krediitkaardilt võetakse vastavalt valitud paketi maksumusele koostatud summas igakuiselt ettemakse seni, kuni katkestate liitumise tasulise paketiga. 

10. Kui soovite arvet tasuda korra aastas, saate valida, kas soovite tasumiseks kasutada krediitkaarti või maksta arve alusel pangas. 

11. Kui valite makseviisiks krediitkaardi, sisestage oma kaardi andmed, kontrollige arveinfo üle ning klikkige nupul "Osta". 

12. Makse teostatakse koheselt ning teile saadetakse e-posti aadressile sellekohane arve. Märkus: sisestatud krediitkaardilt võetakse vastavalt valitud paketi maksumusele koostatud summas vastav ettemakse seni, kuni katkestate liitumise tasulise paketiga. 

13. Kui valite tasumise viisiks pangaülekande, kontrollige üle tellimuse andmed ja vajutage nupule "Osta". 

14. Teile saadetakse e-posti aadressile kiri koos lisatud arvega ja teil on kuni 30 kalendripäeva aega makse teostamiseks. 

15. Kui te juba olete tasulise paketi kasutaja ja soovite olemasolevat paketti muuta, võtke meiega palun ühendust

16. Kui te näete, et teil on vajadus enama kui 20 lisakasutaja järele, võtke meiega palun ühendust Ettevõtte paketi pakkumise saamiseks. 

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust