Minu konto andmed

Teie konto andmed asuvad profiilil, kuhu pääsete Seadetest. Seal saate muuta enda isikuandmeid, märkida, kas ja milliseid e-posti teavitusi soovite ning märkida oma eelistuse uudiskirja osas. Samuti saate samast ka soovi korral oma konto kustutada.

Isikuandmete muutmiseks

1. Logige portaali sisse, klikkige mutrikujulisel ikoonil paremal üleval või klikkige oma nimel avamaks rippmenüü ning valige sealt “Seaded”.

või

2. Profiili sakil klikkige nupul “Muuda” sektsiooni “Isiklik info” kõrval. 

3. Täitke vajalikud väljad ja klikkige “Salvesta” nupule. Märkus: kui olete sisestanud ettevõtte nime, siis jagades dokumenti kellelegi, kuvatakse see sama ettevõtte nimetus teie nime kõrval teavitavas e-kirjas.

4. Märkus: valikuga “Eelistatud e-posti teel saadetavate teavituste ja allkirja info keel” valite keele endale süsteemi poolt e-postile saadetavate teadete jaoks ning samuti määra, mis keeled lisatakse allkirjastatud dokumendile allkirja info. 


E-kirja teel saadavate teadete eelistuste muutmine

5. Profiili lehe allosas saate märkida eelistusi uudiskirja ja e-mailile saadetavate teadete osas. 


Konto kustutamiseks

6. Klikkige profiili lehe allosas paremal asuvale nupule “Kustuta konto”. Süsteem küsib teie käest tegevuse lõpuniviimiseks kinnitust. Märkus: kõik dokumendid ja andmed, mis on antud kontoga seotud, kustutatakse tegevuse käigus jäädavalt ning neid ei ole võimalik enam hiljem taastada. Enne, kui oma konto kustutate, soovitame teil kõik dokumendid, mida soovite hoida, alla laadida.  

Kui midagi Dokobi-i portaalis on põhjustanud teie otsuse konto kustutada või ei vastanud portaal teie ootustele, siis on teie tagasiside oodatud. 

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust