Minu konto andmed

Teie konto andmed asuvad profiilil, kuhu pääsete Seadetest. Seal saate muuta enda isikuandmeid, märkida, kas ja milliseid e-posti teavitusi soovite ning märkida oma eelistuse uudiskirja osas. Samuti saate samast ka soovi korral oma konto kustutada.

Selles artiklis:
Isikuandmete muutmiseks

1. Logige portaali sisse, klikkige mutrikujulisel ikoonil paremal üleval või klikkige oma nimel avamaks rippmenüü ning valige sealt “Seaded”.

või

2. Profiili sakil klikkige nupul “Muuda” sektsiooni “Isiklik info” kõrval. 

3. Täitke vajalikud väljad ja klikkige “Salvesta” nupule. 

Märkus: kui olete sisestanud ettevõtte nime, siis jagades dokumenti kellelegi, kuvatakse see sama ettevõtte nimetus teie nime kõrval teavitavas e-kirjas.

4. “Eelistatud e-posti teel saadetavate teavituste ja allkirja info keel” valite keele endale süsteemi poolt e-postile saadetavate teadete jaoks ning samuti määrate, mis keeled lisatakse allkirjastatud dokumendile allkirja info. 

Märkus: te ei saa muuta oma ees- ja perekonnanime ning isikukoodi. Dokobit portaal võtab need andmed teie eID (ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID) sertifikaadilt. Kui andmed on muutunud, peaksite uuendama oma eID vahendit. Lisainfo saamiseks pöörduge palun oma eID väljastanud asutuse poole. 


Mobiilsete seadmete eemaldamine

5. Teile kuvatakse nimistut mobiilsetest seadmetest, mida olete kasutanud oma Dokobit portaali kontole sisselogimiseks. Klikkides ristikesel ikooni kustutamiseks logitakse teid sellelt seadmelt Dokobiti portaali kontolt välja ning seadmele ei saadeta teavitusi kuni logite taas sisse.


Eelistused uudiskirjade ja e-maili teavituste saamise osas

6. Profiili lehe allosas saate märkida eelistusi uudiskirja ja e-mailile saadetavate teadete osas. 


Konto kustutamiseks

7. Klikkige profiili lehe allosas paremal asuvale nupule “Kustuta konto”. Süsteem küsib teie käest tegevuse lõpuniviimiseks kinnitust. Märkus: kõik dokumendid ja andmed, mis on antud kontoga seotud, kustutatakse tegevuse käigus jäädavalt ning neid ei ole võimalik enam hiljem taastada. Enne, kui oma konto kustutate, soovitame teil kõik dokumendid, mida soovite hoida, alla laadida.  

Märkus: kui teil on ettevõtte konto, siis nupp "Kustuta konto" ei ole aktiivne ja ainult ettevõtte konto administraator saab kasutajakonto kustutada. Sellisel juhul võtke ühendust oma ettevõtte konto  administraatoriga.

Kui midagi Dokobiti portaalis on põhjustanud teie otsuse konto kustutada või ei vastanud portaal teie ootustele, on teie tagasiside selle kohta väga oodatud. 

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust