Kuidas anda ettevõttekonto omaniku õigused üle teisele ettevõttekonto kasutajale?

Dokobit portaalis saab ettevõtte konto omanik õigused vajaduse korral üle anda teisele ettevõtte konto kasutajale.

Märkuskui ettevõttekonto omanik on ettevõttest lahkumas, peaks ta toimingu teostama enne ettevõttest lahkumist.

Märkusomanikuõiguste üleandmise toiming tuleb algatada omaniku poolt ning omanik annab  toimingu tulemusel kõik omanikuõigused määratud kasutajale. Määratud kasutaja saab seejärel anta omanikuõigused tagasi esialgsele omanikule, kui see vajalikuks peaks osutuma.

Märkus: omanikuõiguste üleandmisel teisele kasutajale saab omanik valida, kas jääda administraatoriks või tavakasutajaks.

1. Omanikuõiguste üleandmiseks peab ettevõttekonto omanik logima portaali sisse, klikkima „Seaded“ nupul – hammasrattakujulisel ikoonil üleval paremal ekraanil või klikkima oma nimel ja klikkides seejärel rippmenüü  valikul „Seaded“. 

või

2. Klikkige avatuks „Kasutajad“ sakk.

3. Kasutajate nimekirjast valige aktiivse staatusega kasutaja, kellele soovite ettevõttekonto omaniku õigused üle anda ning klikkige „Tegevused“ nupul. Klikkige avanenud rippmenüüs real „Anna omaniku õigused“. 

4. Kui soovite pärast omanikuõiguste üleandmist säilitada administraatori rolli, märkige ruut "Jäta endale administraatori roll". Kinnitage toiming, klõpsates nuppu "Jätka".

5. Kinnitage tegevus klikkides "Kinnita ja anna õigused üle".

Märkusjuhul, kui ettevõttekonto omanik ei saa mingil põhjusel ise omanikuõiguseid üle anda (näiteks ta ei tööta enam ettevõttes vms sarnane põhjus), peaks ettevõtte esindaja võtma meiega ühendust aadressil kasutajatugi@dokobit.com.  

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust