Kuidas kustutada üleslaetud dokumenti?

Saate kustutada dokumente, mida te enam ei vaja, oma vaatest igal ajal. Kui olete dokumendi omanik, saate kustutada jagatud dokumenti ka teiste osapoolte vaatest, aga ainult juhul, kui nad pole jõudnud dokumenti juba allkirjastada. 

Dokumendi kustutamine 

1. Avage dokumendi, mida soovite kustutada, detailvaade oma dokumentide nimekirjast. 

2. Klikake lehe ülaosas tegumireal olevale nupule "Kustuta".

3. Kinnitage oma tegevust klikkides hoiatusaknas uuesti nupul "Kustuta". Märkus: dokumendi kustutamine on lõplik ning seda ei saa hiljem tagasi pöörata.

4. Kui olete dokumendi omanik ja soovite valitud dokumendi kustutada mitte ainult iseenda dokumendi vaatest vaid ka jagatud osapoolte dokumendivaadetest, siis kontrollige, et märkeruut "Soovin katkestada ka kõigi teiste ligipääsu sellele dokumendile" on valitud. 

Märkus: kui te seda ruutu ei märgi, kustutatakse dokument ainuüksi teie enda vaatest ning jääb alles nende kasutajate vaatesse, kellega olete dokumendi jaganud. 

Märkeruutu kuvatakse ainult siis, kui teised osapooled ei ole dokumenti veel allkirjastanud. Kui nad juba on seda teinud, ei saa te dokumenti teiste dokumendile ligipääsu omavate isikute vaatest kustutada. 

5. Kui mõni allkirjastaja on juba dokumendi allkirjastanud, kuid soovite eemaldada dokumendi teistelt, kes veel pole dokumendi allkirjastanud, klikkige jaotises 3. Osapooled inimese nime juures olevale prügikasti ikoonile. 

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust