Vaikimisi ettevõtte seaded

Dokobit portaalis saavad Äri- ja Ettevõtte paketi kasutajad, kellel on ettevõttekonto omaniku või administraatori õigused, määrata vaikimisi seadeid kõigile ettevõttekonto kasutajatele ning saavad ka määrata, kas ettevõttekonto kasutajad saavad määratud seadeid muuta või mitte. Vaikimisi seaded rakendatakse kõigile ettevõttekontoga liidetud kasutajatele

Isikukoodi nähtavuse määramine allkirja märgisel 

1. Logige portaali sisse ning klikkige lehe ülaosas asuval „Ettevõtte andmed“ lingil.

2. Klikkige avatuks sakk „Vaikimisi seaded“. 

3. Vaikimisi seade määramiseks klikkige „Muuda“ nupul. 

4. „Vaikimisi“ tulbas saate määrata, kas ettevõttekonto kasutajate isikukoodid on PDF formaadis kasutatavatel allkirja märgistel nähtavad või mitte. Klikkige valikul ning valige rippmenüüst sobilik valik. 

5. Saate määrata, kas kasutajad saavad etteantud vaikimisi valikut muuta või mitte. Vaikimisi seade salvestamiseks klikkige „Salvesta“ nupul. 

6. Kui salvestatud on „Ära luba muutmist“ valik, ei saa kasutaja seda seadet muuta. Laadides dokumendi üles ei ole märkeruut „Kuva isikukoodi allkirja märgisel“ aktiivne, kuvatud on seadistus, mis on määratud ettevõttekonto administraatori poolt. 

7. Kui vaikimisi seadetes oli määratud seadele „Luba ülekirjutamine“, on valik küll vaikimisi tehtud, kuid kasutaja saab seda muuta linnutades märkeruudu või võttes linnukese märkeruudust „Kuva isikukoodi allkirja märgisel“ ära. 

8. Vaikimisi seadeid saab ettevõttekonto administraator igal ajal muuta.

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust