Google Chrome laiendi ja digiallkirjastamise tarkvara allalaadimine Windows kasutajatele

Käesolev juhend on Dokobit veebilehitseja laiendi ja digiallkirjastamise tarkvara paigaldamiseks Google Chrome veebilehitseja ja Windows operatsioonisüsteemi kasutajatele.

Laiendi paigaldamine 

1. Laadige alla Google Chrome laiend, mis võimaldab teil end tuvastada ja dokumente digiallkirjastada, siit

2. Käivitage alla laetud paigaldusfail ning järgige paigaldusviisardi käsklusi. Paigaldusfaili saab käivitada üksnes siis, kui olete arvutisse sisse loginud administraatori õigustes.

3. Pärast edukat paigaldust veebilehitseja automaatselt sulgub ja avaneb uuesti koos Dokobit laiendi tervitustekstiga. Klikkige "Add Extension" nupule laiendi lubamiseks. 

4. Avaneb süsteemi testleht ning kontrollitakse, kas teie arvuti on valmis digiallkirjastamiseks. Kui leht ei avane automaatselt ise, või kogemata sulgesite akna, saate selle ise avada klikkides siia

5. Juhul, kui tarkvara on edukalt paigaldatud, kuvatakse avanenud veebilehel infotekst, et olete valmis Dokobit portaali kasutama. 

6. Kui Dokobit viisard ei leidnud vajalikku laiendit, kontrollige, kas laiendit kuvatakse teie veebilehitseja laiendite nimekirjas. Klikkige menüünupul üleval paremal Chrome veebilehitseja akna nurgas, seejärel klikkige "More tools" ja seejärel "Extensions".

7. Kui laiendit kuvatakse nimekirjas, kontrollige, et laiend oleks lubatud. 

8. Kui te ei leia nimekirjast Dokobit laiendit, laadige see alla Google Chrome Store-st. Märkige seal lehel nupule "Add to Chrome". 

9. Kui uus dialoogiaken avaneb, klikkige "Add extension". 


ID-kaardi ja USB vahendi tarkvara paigaldamine 

10. Kui teile kuvatakse süsteemi testi lehel veateadet, peate paigaldama ka digiallkirjastamise tarkvara. 

11. ID-kaardi ja USB vahendi tarkvara leiate siit. Märkige riik, kus ID-kaart või USB vahend teile väljastatud on, valige oma eID tüüp ning klikkige nupule "Laadi alla".  

12. Kui kõik on alla laetud, sulgege oma veebilehitseja ning avage see uuesti ja saategi hakata Dokobit portaali kasutama. 

13. Kui süsteemi testi lehel kuvatakse veateadet, et digiallkirjastamise tarkvara on puudu, käivitage alla laetud paigaldustarkvara uuesti. 

Oluline: Selleks, et paigaldustarkvara käivitada, peate olema arvutisse sisse loginud administraatori õigustes.

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust