Mozilla Firefox laiendi ja digiallkirjastamise tarkvara paigaldamine macOS kasutajatele

Käesolev juhend on Dokobit veebilehitseja laiendi ja digiallkirjastamise tarkvara paigaldamiseks Mozilla Firefox veebilehitseja ja macOS kasutajatele.

Laiendi paigaldamine 

1. Laadige alla Mozilla Firefox laiend, mis võimaldab teil end tuvastada ja dokumente digiallkirjastada, siit

2. Käivitage installatsioonifail ning järgige samme paigaldusviisardis. Installatsioonifaili saab käivitada üksnes siis, kui olete arvutisse sisseloginud administraatori õigustes. 

3. Pärast edukat paigaldust veebilehitseja automaatselt sulgub ja avaneb uuesti koos Dokobit laiendi tervitustekstiga. Märkige "Allow the installation" märkeruut ning klikkige "Continue".

4. Avaneb Dokobit süsteemi testleht ning kontrollitakse, kas teie arvuti on valmis digiallkirjastamiseks. Kui leht ei avane automaatselt ise, või kogemata sulgesite akna, saate selle ise avada klikkides siia

5. Juhul, kui tarkvara on edukalt paigaldatud, kuvatakse avanenud veebilehel infotekst, et olete valmis Dokobit portaali kasutama. 

6. Kui Dokobit viisard ei leidnud vajalikku laiendit, kontrollige, kas laiendit kuvatakse teie veebilehitseja laiendite nimekirjas. Klikkige menüünupul üleval paremal Firefox veebilehitseja akna nurgas ja valige "Add-ons". 

7. Avage "Extensions" sakk ning kui laiendit kuvatakse nimekirjas, klikkige nupul "Enable". 

8. Kui te ei leia nimekirjast Dokobit laiendit, korrake paigaldust alustades käesoleva juhendi esimesest sammust. 


ID-kaardi ja USB vahendi tarkvara paigaldamine 

9. Kui teile kuvatakse süsteemi testi lehel veateadet, peate paigaldama ka digiallkirjastamise tarkvara. 

10. ID-kaardi ja USB vahendi tarkvara leiate siit. Märkige riik, kus ID-kaart või USB vahend teile väljastatud on, valige oma eID tüüp ning klikkige nupule "Laadi alla".  

11. Kui kõik on alla laetud, sulgege oma veebilehitseja ning avage see uuesti ja saategi hakata Dokobit portaali kasutama. 

12. Kui süsteemi testi lehel kuvatakse veateadet, et digiallkirjastamise tarkvara on puudu, käivitage alla laetud paigaldustarkvara uuesti. 

Oluline: Selleks, et paigaldustarkvara käivitada, peate olema arvutisse sisse loginud administraatori õigustes.

Vajate abi? Võtke meiega ühendust Võtke meiega ühendust